(22) 621-29-33, 698 442 096  sekretariat@przymierze.org.pl

Stowarzyszenie Przymierze Rodzin

"...kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie..."

Pielgrzymowaliśmy do Powsina

11 czerwca 2017 roku odbyła się piesza pielgrzymka całego Przymierza Rodzin do sanktuarium Matki Bożej Tęskniącej w Powsinie, zamiast corocznej pielgrzymki do Miedniewic. Wyruszyliśmy o godzinie 11.30 spod stacji metra Kabaty, a Msza św. w sanktuarium przewidziana została odprawiona o 14.00.

Trasa wiodła na południe, przez Las Kabacki do czerwonego szlaku, następnie czerwonym szlakiem na wschód do skarpy powsińskiej. Na skarpie odbył się półgodzinny postój, na odpoczynek i posiłek. Później zeszliśmy ze skarpy i znów czerwonym szlakiem na wschód dochodzimy do sanktuarium. 

Podczas Pielgrzymki odmówiliśmy Różaniec z komentarzami Adama Wiśniewskiego i śpiewaliśmy pod przewodnictwem Michała Małko.

Cała trasa to około 4 km.

W sanktuarium Mszę świętą odprawił ks. Kacper Malicki. A po mszy zostały wręczone nagrody dla Wybitnych Wychowawców Przymierza Rodzin, prowadzących grupy dziecięce i młodzieżowe przy parafiach.

Pielgrzymka zakończyła się koło 15.00.

W Pielgrzymce uczestniczyli przedstawiciele Ośrodków, Szkół i Świetlic - z Warszawy, Rawy Mazowieckiej, Kutna i Garwolina.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć autorstwa p. Macieja Glińskiego.


Pielgrzymka do Sanktuarium MB Tęskniącej w Powsinie (40 zdjęć)


wykonanie: PrimoDesign.pl Copyright © Stowarzyszenie Przymierze Rodzin