(22) 621-29-33, 698 442 096  sekretariat@przymierze.org.pl

Stowarzyszenie Przymierze Rodzin

"...kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie..."

Zapraszamy na Pielgrzymkę do Powsina

11 czerwca 2017 roku odbędzie się piesza pielgrzymka całego Przymierza Rodzin do sanktuarium Matki Bożej Tęskniącej w Powsinie, zamiast corocznej pielgrzymki do Miedniewic. Wyruszamy o godzinie 11.30 spod stacji metra Kabaty, a Msza św. w sanktuarium przewidziana jest na 13.30.

Trasa wiedzie na południe, przez Las Kabacki do czerwonego szlaku, następnie czerwonym szlakiem na wschód do skarpy powsińskiej. Na skarpie przewidujemy półgodzinny postój, na odpoczynek i posiłek. Później schodzimy ze skarpy i znów czerwonym szlakiem na wschód dochodzimy do sanktuarium. W programie pielgrzymki przewidziana jest krótka konferencja (w pierwszej części) i różaniec (w części drugiej), no i oczywiście śpiew pomagający nam w marszu.

Cała trasa to około 4 km.

W sanktuarium zostanie odprawiona Msza św., a po mszy zostaną wręczone nagrody dla Wybitnych Wychowawców Przymierza Rodzin, prowadzących grupy dziecięce i młodzieżowe przy parafiach.

Zakończenie pielgrzymki przewidziane jest na ok. godz. 15. Z Powsina do Warszawy można bez trudu dojechać autobusem miejskim.


wykonanie: PrimoDesign.pl Copyright © Stowarzyszenie Przymierze Rodzin