(22) 621-29-33, 698 442 096  sekretariat@przymierze.org.pl

Stowarzyszenie Przymierze Rodzin

"...kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie..."

Pielgrzymka do Powsina

11.06.2017 11:30 - 11.06.2017 15:00 Kabaty - Powsin

W związku z uroczystościami jubileuszu koronacji Obrazu niestety nie jest możliwa w tym roku nasza Pielgrzymka do Miedniewic.

11 czerwca 2017 roku odbędzie się piesza pielgrzymka całego Przymierza Rodzin do sanktuarium Matki Bożej Tęskniącej w Powsinie, zamiast corocznej pielgrzymki do Miedniewic. Wyruszamy o godzinie 11.30 spod stacji metra Kabaty, a Msza św. w sanktuarium przewidziana jest na 13.30.

Trasa wiedzie na południe, przez Las Kabacki do czerwonego szlaku, następnie czerwonym szlakiem na wschód do skarpy powsińskiej. Na skarpie przewidujemy półgodzinny postój, na odpoczynek i posiłek. Później schodzimy ze skarpy i znów czerwonym szlakiem na wschód dochodzimy do sanktuarium. W programie pielgrzymki przewidziana jest krótka konferencja (w pierwszej części) i różaniec (w części drugiej), no i oczywiście śpiew pomagający nam w marszu.

Cała trasa to około 4 km.

W sanktuarium zostanie odprawiona Msza św., a po mszy zostaną wręczone nagrody dla Wybitnych Wychowawców Przymierza Rodzin, prowadzących grupy dziecięce i młodzieżowe przy parafiach.

Zakończenie pielgrzymki przewidziane jest na ok. godz. 15. Z Powsina do Warszawy można bez trudu dojechać autobusem miejskim.

Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Przymierza Rodzin do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

wykonanie: PrimoDesign.pl Copyright © Stowarzyszenie Przymierze Rodzin